דותן מזור- מנהל לקוחות ושרתים בחברת צ'קר מערכות תוכנה בע"מ.

בעבר, מנהל פרויקטים, יועץ, מדריך ומרצה בתחומי התוכנה והאינטרנט. עו"ד בעל רקע טכנולוגי אנושי ועשיר. ניסיון בהדרכה, ליווי עסקי, סטארט-אפים מתחום ההיי-טק, ויידע נרחב בתחום הקוד הפתוח, אינטרנט, RFID ותקשורת, תוכנות CRM, תרגום והתאמה לעברית של תוכנות (לוקליזציה).

 

Sample Image

באתר זה ניתן למצוא קישורים אל פרוייקטים שבהם נטלתי חלק, מדריכים שונים, גנו/לינוקס ותוכנה חופשית וקוד פתוח, וקישורים כלליים מועילים.

בנוסף, קיים גם הבלוג "המסע לשדרות" שנשמר בעיקר מטעמי ארכיון.


כאן גם ניתן למצוא את המתכון ללחם רפי המהולל , שכל מי שהריח וטעם אותו, לעולם לא ישכח... המתכון ללחם ניתן לי על ידי חברי, רפי בן-חקון ז"ל , אשר הוכרע על ידי מחלת הסרטן.


מדריכים

ישנם באתר מספר מדריכים, ביניהם המדריך למהגר אל אופן-אופיס .


מושיק בן-דור ובועז בוטל היו חברים, שגדלו ביחד במושב רשפון. מושיק ובועז אינם עמנו עוד. לזכרם, מוקדש האתר שהכנתי ונמצא כאן.


ובנימה מעט יותר אישית, מהאתר הקודם, יש את העמוד של "קצת" עליי שכבר מזמן אינו מעודכן, סיפורים קצרים ושירים שחיברתי, עמודים שבניתי למספר אנשים לפני שנים רבות והם יהרגו אותי אם אני אוריד אותם, ותמונה של משפחת מזור המורחבת.

 

מתוך מכתב השרשרת "מצבנו מעולם לא היה יותר טוב" מאת דקל דיין . קצת פרופורציה, לימים שבהם מרגישים שהכל שחור, ושאנחנו בתקופה הכי גרועה בהיסטוריה שלנו.